Sivaslilar Platformu İlk İftar Buluşmasını Başarılı Şekilde Yaptı.

Antalya’da Sivas Rüzgarı aralıksız esmeye devam ediyor.
Sivasspor’un süper lige çıkmasının ardından Antalya Sivas platformu tarafından düzenlenen konvoy sevgi seline dönüşmüştü.
Bu defa da gurbette bulunan hemşerilerimiz Bir iftar yemeği etkinliğinde bir araya geldiler.
Katılımın yoğun olduğu iftar programında Platform yönetimi adına kısa bir açılış konuşması yapan Dilaver Polat Ramazan Ayı’nın ruhuna ve iklimi ne yönelik
Birlik ve beraberlik mesajları vererek “Yılardır Özlemi içerisinde olduğumuz “birlik ve beraberlik tablosunu “hemşeri derneklerimizin katılımıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Antalya Sivaslılar Platformu olarak amacımız;çıkmış olduğumuz bu memleket sevdası yolunda dostlukları pekiştirmek Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak üyelerimize bir ve beraber olma bilincini aşılamaktır. Bununla birlikte asıl üstlendiğimiz misyonumuz kültürümüzü korumak değerlerimize sahip çıkmak ve bu değerlerin korunup gelecek nesillere ulaşmasını sağlamaktır. Diyerek konuşmasını tamamlayan Dilaver Polat programın oluşmasında emeği geçen maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen başta Platform Başkanı Mehmet Serdar Mertkan olmak üzere tüm Sivas sevdalılarına teşekkür etti.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.